JumpStart Magic and Mythies

Ücretsiz aksiyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19,74 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Knowledge Adventure Inc.
Terra'nın büyülü dünyası, gizemli ve kötü bir karanlığın tutunmaya başlamasıyla tehlikede. Ve şimdi bu dünyaya ev sahipliği yapan elflerin yardımınıza ihtiyacı var!

Terra'nın büyülü dünyası, gizemli ve kötü bir karanlığın tutunmaya başlamasıyla tehlikede. Ve şimdi bu dünyaya ev sahipliği yapan elflerin yardımınıza ihtiyacı var! Bu MMORPG'de bir Mage gibi sürükleyici bir çevrimiçi dünyaya giriyorsunuz, Mages Ligi'nin bu destansı savaşta kazanmasına yardım etmek için sihirli güçlerinizden yararlanmayı öğreniyorsunuz. Yol boyunca, Efsaneler olarak bilinen Mystical Creatures'ı toplayacak ve toplayacaksınız. Bu yoldaşlar, bu topraklara huzur getirecek kahraman olma yolculuğunuzda size yardımcı olacak!

Farklı grafikler çok hoşunuza gidecek. Şimdi eğlence zamanı. Durmak yok hemen indirin ve bu muhteşem oyunu oynamaya başlayın.

Bu oyun size yeni maceralar sunarak, farklı bir oyun oynamanızı sağlayacak. Hem eğlenecek hem aksiyonu yaşayacak hem de stratejik davranmanız gerektiğinin farkına varacaksınız.

Çok seveceğiniz bu oyun ücretsiz olarak sunuluyor sizlere. Yeni maceralara kapı açan bu eşsiz oyunda yeni şeyler keşfedeceksiniz.

 JumpStart Magic and Mythies oyununa hoş geldiniz  ! Gerçek oyun tadındaki bu oyun sizlerde bağımlılık yapabilir, bizden söylemesi.

bu oyunu hemen ücretsiz olarak indirin ve oynama başlayın. çok eğleneceğinize eminiz 

JumpStart Magic and Mythies indir